کاستیک سودا

کاستیک سودا

گروه صنعتی آذین اکسیر آمادگی تولید و فروش کاستیک سودا مایع و سود پرک را با کیفیت عالی و ارزان ترین قیمت به منظور استفاده در صنایع داخلی و موارد صادراتی در حجم عمده و اندک دارد.

کاستیک سودا, فروش کاستیک سودا, خرید کاستیک سودا, قیمت کاستیک سودا, تولید کاستیک سودا, تولید کننده کاستیک سودا, کاستیک سودا مایع, کاستیک سودا پرک, کاستیک سودا جامد, کاستیک سودا چیست, كاستيك سودا, کاستیک سودا فلکس, caustic soda

کاستیک سودا چیست

سود کاستیک ماده ای شیمیایی و بسیار خورنده است که دارای فرمول شیمیایی NaOH بوده و به صورت مایع و جامد تولید می گردد. این ماده از نظر شیمیایی دارای خاصیت قوی قلیایی است به طوری که عدد pH آن برابر با 14 می باشد.

 

فروش کاستیک سودا

فروش سود پرک کاستیک در بسته بندی دو جداره 25 کیلوگرمی به صورت پالت شده و یا کیسه جمبوبگ یک تنی و فروش سود مایع 50 درصد در بشکه های 220 لیتری پالت شده و یا تانکر 25  هزار لیتری صورت می گیرد.

 

کاربرد های کاستیک سودا

سود سوزآور در صنایع تولید صابون و مواد شوینده, چرم سازی, تولید کاغذ و مقوا, صنایع شیمیایی, خنثی سازی اسید, تولید آلومینیوم, صنایع تولید نفت و پتروشیمی, سولفور زدایی و ...

 

اسامی دیگر کاستیک سودا عبارتند از : سود پرک - سود مایع - سود سوز آور - سود کاستیک - سدیم هیدروکسید

کاستیک سودا فلکس از نظر شیمیایی بسیار واکنش گرا است و در صورتی که در معرض هوای آزاد قرار گیرد, با جذب رطوبت و گاز دی اکسید کربن محیط, خلوص آن کاهش یافته و یا ترکیب آن تعییر می نماید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :