فروش آهک ساختمانی

فروش آهک ساختمانی

بیش از یک دهه تولید و فروش آهک ساختمانی و دیگر انواع آهک سبب شده تا گروه صنعتی آذین اکسیر به عنوان یک نامی معتبر در زمینه مصالح ساختمانی و به خصوص اهک در میان فعالین بخش ساخت و ساز شناخته شود.

 فروش آهک ساختمانی, قیمت فروش آهک ساختمانی, مرکز فروش آهک ساختمانی, فروش آهک ساختمانی پودری, فروش آهک ساختمانی هیدراته, آهک ساختمانی,

آهک از زمان های بسیار دور برای ساختمان سازی توسط انسان به کار گرفته می شده است. این کانی معدنی به دلیل ویژگی های بسیار قابل توجهی که در این بخش دارد ، از کاربرد های زیادی در ساختمان سازی و راه سازی برخوردار است. انواع مختلف اهک از جمله آهک هیدراته و آهک زنده و آهک پودری در این صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. تولید دوغاب و ساروج و یا تولید سیمان از جمله مهم ترین کاربرد های اهک در ساخت و ساز است. این ماده دارای فرمول های شیمیایی مختلفی چون اکسید کلسیم ، هیدروکسید کلسیم و کربنات کلسیم می باشد و دانه بند ها و ویژگی های شیمیایی متنوعی دارد. بیش از یک دهه تولید و فروش آهک ساختمانی و دیگر انواع آهک سبب شده تا گروه صنعتی آذین اکسیر به عنوان یک نامی معتبر در زمینه مصالح ساختمانی و به خصوص اهک در میان فعالین بخش ساخت و ساز شناخته شود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :