فروش آهک

فروش آهک

فروش آهک هیدراته و اهک زنده با کیفیتی بی نظیر و با قیمتی باور نکردنی

اگر مایل به خرید آهک برای مصارف مختلف می باشید از جمله آهک هیدراته یا آهک شکفته و آهک زنده یا پخته و آهک صنعتی و ساختمانی و آهک خوراکی با درجه خلوص بسیار بالا, با ما تماس بگیرید تا بهترین آهک ایران را دریافت نمایید.

 فروش آهک, قیمت فروش آهک, فروش آهک هیدراته, فروش آهک زنده, فروش آهک رنده و مرده, فروش آهک لرستان, فروش آهک پخته, فروش آهک آذرشهر, فروش آهک قم,

فروش آهک

آذین اکسیر تولید کننده و فروشنده با کیفیت ترین انواع اهک از جمله آهک هیدراته و صنعتی و ساختمانی و خوراکی و شکفته و پخته با قیمت بی نظیر و درجه خلوص بسیار بالا آماده تامین نیاز مصرف کنندگان محترم و کارخانجات می باشد.

با یک تماس, آهک مورد نیاز خود را به هر میزان و در اسرع وقت در محل مورد نظر تحویل بگیرید

 

فروش آهگ زنده

از آهک زنده برای کاربرد های مختلفی استفاده می شود از جمله در ضدعفونی و میکروب کشی استخر های پرورش ماهی. اهک زنده را آهک پخته نیز می نامند که هم به صورت کلوخه و هم به صورت پودری قابل تولید است.

 

فروش آهک هیدراته

از آهک هیدراته در ساخت و ساز ساختمان ها و راه سازی استفاده فراوانی می شود. همچنین امکان تولید آهک هیدراته با خلوص 99 درصد نیز وجود دارد که آن را آهک خوراکی می نامند و در صنایع غذایی نیز موارد کاربرد زیادی دارد. اهک هیدراته را آهک شکفته یا مرده یا آب دیده نیز می نامند و به شکل پودری به تولید می رسد. از مهم ترین کاربرد های اهک هیدراته در شفته کاری می باشد که به میزان زیادی در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش آهک, قیمت فروش آهک, فروش آهک هیدراته, فروش آهک زنده, فروش آهک رنده و مرده, فروش آهک لرستان, فروش آهک پخته, فروش آهک آذرشهر, فروش آهک قم,  

فروش آهک ساختمانی

از دوران باستان تا به حال مهم ترین دلیل استفاده از اهک در ساخت و ساز بوده است. اهک به دلیل دارا بودن خاصیت چسبندگی زیاد در تولید سیمان و آسفالت به شکل بسیار گسترده ای استفاده می شود زیرا بعد از خشک شدن, علاوه بر ایجاد استحکام زیاد, موجب عایق شدن ملات در برابر صدا و دما نیز می گردد.

 

فروش آهک خوراکی

اگر خلوص اهک تا 99 درصد افزایش یابد, امکان مصرف آن برای انسان فراهم می گردد. برای خرید انواع آهک جهت استفاده در صنایع مختلف با ما در آذین اکسیر تماس حاصل فرمایید تا در زمانی اندک, کالای مورد نظر خود را تحویل بگیرید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :