شفته آهک

شفته آهک

به منظور خرید انواع آهک از جمله شفته آهک با کارشناسان ما در گروه تولیدی و صنعتی آذین اکسیر تماس گرفته و آهکی با کیفیت و ارزان قیمت را در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر خود دریافت نمایید.

شفته آهک, فروش شفته آهک, خرید شفته آهک, قیمت شفته آهک, تولید شفته آهک, تولید کننده شفته آهک, شفته آهکی, قیمت فروش شفته آهک, آهک شفته کاری, شفته اهک 

شفته آهک یک بستر مناسب برای خاک های نرم و ضعیف می باشد که با قیمتی ارزان و هزینه اندک ، موجب تقویت پی شده و شرایط را برای ساخت و ساز فراهم می آورد. شفته آهک از ترکیب آهک هیدراته یا همان آهک شکفته با شن و ماسه یا خاک و آب به دست می آید و نوعی دوغاب آهکی به شمار می رود که بهترین منطقه برای مصرف آن در مناطق گرم و مرطوب است. آهک شفته کاری توان تحمل وزن بالایی داشته و به عنوان یک بستر بسیار مناسب در میان سازندگان به شمار می شود. از این ملات برای کف سازی ساختمان ها ، استخر ها و ... استفاده می گردد. به منظور خرید انواع آهک از جمله شفته آهک با کارشناسان ما در گروه تولیدی و صنعتی آذین اکسیر تماس گرفته و آهکی با کیفیت و ارزان قیمت را در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر خود دریافت نمایید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :