سنگ آهک

سنگ آهک

گروه صنعتی آذین اکسیر آمادگی عرضه و فروش سنگ آهک با کیفیت عالی و قیمت مناسب را از معدن اختصاصی آهک به منظور استفاده در صنایع مختلف تولیدی دارد.

سنگ آهک, فروش سنگ آهک, خرید سنگ آهک, قیمت سنگ آهک, سنگ آهک دولومیتی, سنگ آهک متخلخل, کربنات کلسیم, limstone

سنگ آهک چیست

سنگ آهکی ماده ای معدنی است که به طور مستقیم از معدن آهک استخراج شده و به کارخانه آهک به منظور انجام فرایند های مختلف جهت تولید آهک کلوخه و پودری منتقل می گردد. این ماده را کربنات کلسیم نیز می نامند زیرا دارای فرمول شیمیایی CaCO3 است.

اسامی دیگر سنگ آهکی : لایم استون | مرمیت | کربنات کلسیم | سنگ مرم | Limeston

 

قیمت سنگ آهک

قیمت آهک سنگ بر اساس خلوص آن مشخص می گردد. در طبیعت, آهک خالص وجود نداشته و این ماده در ترکیب با دیگر مواد معدنی موجود در طبیعت است. سیلیس, آلومینیوم و آهن مهم ترین ناخالصی های سنگ اهک می باشند.

 

فروش سنگ آهک

به منظور خرید سنگ آهک با خلوص بالا و کیفیت تایید شده با بخش بازرگانی به شماره تلفن 02133324980 تماس حاصل نموده و محصول مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر دریافت نمایید.

 

کاربرد سنگ آهک

کاربرد اصلی آهک سنگ در تولید انواع مختلف اهک می باشد. اهک هیدراته و آهک زنده دو گونه اصلی اهکها می باشند که از آن ها در مصارف صنعتی, ساختمانی, ضد عفونی دامداری ها و گاوداری ها, تولید گرما, شفته کاری, تولید سیمان و آسفالت, تنظیم اسیدیته خاک, تصفیه آب و بسیاری مصارف دیگر سود برده می شود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :