تولید کننده سود پرک

تولید کننده سود پرک

سود پرک آذین اکسیر, تولید شده توسط ماشین آلات پیشرفته و گروه متخصص از کیفیت بالایی برخوردار بوده و این گروه صنعتی به عنوان تولید کننده سود پرک 98 درصد قادر به تامین نیاز مصرف کنندگان گرامی در داخل کشور و نیز صادر کنندگان محترم می باشد.

تولید کننده سود پرک, کارخانه تولید کننده سود پرک, تولید کننده سود پرک 98 درصد, تولید کننده سود پرک 99 درصد,

سود پرک با فرمول شیمیایی سدیم هیدروکسید NaOH از نظر شیمیایی ماده ای به شدت قلیایی و واکنش پذیر و از نظر فیزیکی ماده ای سفید رنگ و بی بو و خورنده است. درجه pH بالای این ماده موجب استفاده بسیار گسترده از آن در بخش های مختلف صنعتی و خدماتی شده است به گونه ای که سالیانه ده ها میلیون تن سود پرک در جهان تولید می شود. صنایع کاغذ سازی از این ماده برای تولید خمیر کاغذ سود می برند و در تولید انواع صابون و شوینده ها دارای کاربرد گسترده است.

سود پرک با کیفیت بالا باید خلوصی معادل 98 درصد و با تلورانس 1% داشته و فاقد هر گونه ناخالصی های آهنی و جیوه ای باشد. این ماده جاذب رطوبت بوده و باید در بسته مناسبی حمل و نگهداری شود.

گروه صنعتی آذین اکسیر  به عنوان تولید کننده سود پرک با اتکاء به نیروی کار متخصص و دستگاه های پیشرفته و مشارکت با تولید کنندگان بزرگ این محصول, سال هاست در جهت تامین نیاز مصرف کنندگان محترم قدم برداشته است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :