تولید کننده آهک

تولید کننده آهک

گروه صنعتی آذین اکسیر به عنوان بزرگ ترین تولید کننده آهک هیدراته, شکفته, زنده, پخته, صنعتی, کلسینه, ساختمانی و پودری با کیفیت بسیار بالا و خلوص تضمینی, آمادگی تامین نیاز مصرف کنندگان محترم را در صنایع مختلف به صورت عمده و با امکان حمل و ارسال دارد.

تولید کننده آهک, تولید کننده آهک هیدراته, تولید کننده آهک زنده, تولید کننده آهک پخته, تولید کننده آهک صنعتی, تولید کننده سنگ آهک, تولید کننده آهک شکفته, تولید کننده آهک کیسه ای, تولید کننده آهک فله ای, لیست تولید کننده آهک, شرکت های تولید کننده آهک,

آهک یکی از مهم ترین ترکیبات معدنی است که برای تولید آن از معادن کربنات کلسیم یا همان سنگ آهک استفاده می شود. اهک دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی می باشد که سبب استفاده گسترده از آن در صنایع مختلف شده است. خواصی چون چسبندگی بالا, رنگ سفید, pH قلیایی, قدرت ایجاد لخته در آب و ... از جمله مهم ترین حصوصیات این ماده است.

آهک در صنایع مختلفی نظیر تولید سیمان, تصفیه آب و فاضلاب, تولید کربنات کلسیم, ساخت و ساز و به عنوان ماده پر کننده ارزان قیمت در بسیاری از صنایع دارای کاربرد می باشد. این ماده از سنگ اهک یا کربنات کلسیم به دست آمده و در حالت خالص دارای فرمول اکسید کلسیم است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :