آهک پخته

آهک پخته

گروه صنعتی آذین اکسیر به عنوان بزرگ ترین تولید کننده آهک پخته ، سال هاست که با کارخانجات و صنایع وابسته به آهک در سطوح مختلف تولیدی و خدماتی همکاری وسیعی داشته و اقدام به تولید و عرضه آهک می نماید.

آهک پخته, فروش آهک پخته, خرید آهک پخته, قیمت آهک پخته, قیمت فروش آهک پخته, تولید کننده آهک پخته, تولیدکنندگان آهک پخته, آهک پخته شده,  اهک پخته 

آهک پخته نیز یکی از فراورده های تولید شده از سنگ آهک است که در کوره های آهکپزی و در درجه حرارت بسیار بالایی به دست می آید. اهمیت اهک پخته به دلیل واکنش دهندگی بالای این ماده با آب می باشد. ایجاد گرما و همچنین خاصیت ضدعفونی کنندگی از جمله کاکرد های این نوع آهک می باشد. آهک کلسینه یا پخته شده به صورت کلوخه ای تولید می شود و باید در کیسه های مناسبی بسته بندی شود که آب و رطوبت به آن نفوذ نکند. آهک به عنوان ماده ای بسیار پر مصرف در میان کانی های معدنی به شمار می رود و در موارد صنعتی و غیر صنعتی بیشماری مورد استفاده قرار می گیرد. گروه صنعتی آذین اکسیر به عنوان بزرگ ترین تولید کننده آهک پخته ، سال هاست که با کارخانجات و صنایع وابسته به آهک در سطوح مختلف تولیدی و خدماتی همکاری وسیعی داشته و اقدام به تولید و عرضه آهک می نماید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :