آهک شکفته

آهک شکفته

به منظور خرید بهترین آهک شکفته و نیز آهک زنده و صنعتی و ساختمانی و همچنین سنگ آهک با کیفیت بالا تر از کلیه تولید کنندگان آهک در ایران با بخش بازرگانی آذین اکسیر با شماره تلفن های اعلام شده در سایت تماس حاصل نمایید.

آهک شکفته, فروش آهک شکفته, خرید آهک شکفته, قیمت آهک شکفته, تولید آهک شکفته, تولید کننده آهک شکفته, تولیدکنندگان آهک شکفته, آهک هیدراته, آهک مرده, اهک شکفته,

آهک شکفته یا همان آهک مرده به شکل گسترده ای در ساختمان سازی به منظور شفته کاری ، ساخت ملات و ساروج ، زیر سازی جاده ها ، تولید سیمان و آسفالت و ... استفاده می شود و از آن به عنوان یک ماده ارزان قیمت پر کن سود می برند. اهک شکفته در بسته بندی های 25 کیلوگرمی و 40 کیلوگرمی عرضه می شود و از نظر ظاهری کاملا پودر است. اهک شکفته یا مرده در صورتی که با آب مخلوط شود ، پس از خشک شدن به شدت سفت شده و بر خلاف سیمان ترک نمی خورد و یک ماده مستحکم را ایجاد می نماید. به منظور خرید بهترین آهک شکفته و نیز آهک زنده و صنعتی و ساختمانی و همچنین سنگ آهک با کیفیت بالا تر از کلیه تولید کنندگان در ایران با بخش بازرگانی آذین اکسیر با شماره تلفن های اعلام شده در سایت تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :